System dokowania AMTR-ZSD V3 (Naprowadzacz świetlny)

Przeznaczenie

Zbliżeniowy system dokowania to elektroniczny system oparty na czujniku zbliżeniowym połączonym z sygnalizacją świetlną usprawniający proces logistyczny rozładunku i zwiększa bezpieczeństwo. Pozwala na sprawny przeładunek towarów i wspomaga prace kierowców podczas dokowania pojazdów. System automatycznie informuje kierowcę dokowanego pojazdu oraz personel obsługujący wewnątrz doku o gotowości do pracy.

Standardowe parametry techniczne*

Zastosowanie

Systemy przeładunkowe

Zasilanie

230 VAC

Typ czujnika

Odbiciowy PNP

Regulowany zasięg czujnika

10 – 1000 mm

Stopień ochrony

IP67

Moc listwy LED

0,7 W

Skład zestawu

Skrzynka sterownicza | Czujnik odbiciowy | Uchwyt czujnika | Listwa LED biała - 2 szt. | Listwa LED czerwona - 1 szt. | Zestaw przewodów instalacyjnych

*Możliwość dostosowania produktu do wymogów klienta

System ZSD V3 oparty jest o system świateł LED wspomagających kierowcę z powodu umiejscowienia ich na optymalnej dla kierowcy wysokości, przez co ten nie jest zmuszony do ciągłej obserwacji zarówno pozycji kół względem naprowadzaczy stalowych jak i odległości od ściany doku. Zastosowanie systemu ZSD V3 pozwala nacałkowite wyeliminowaniu tradycyjnych system w naprowadzających, przez co zyskuje się większą przestrzeń na placu pozbawioną przeszkód, co wpływa na łatwiejsze odśnieżanie w warunkach zimowych. System ZSD V3 charakteryzuje się długą żywotnością i niskim poborem energii.

  • zewnętrze światła informują kierowcę o odległości do doku, a wewnętrzne o podstawieniu pojazdu pod dok i możliwości rozpoczęcia pracy,
  • system świetlny działa w oparciu o czujnik zbliżeniowy, który zamocowany jest w przedniej części rampy i lamp sygnalizacyjnych (czerwonych i zielonych) umieszczonych na zewnątrz i wewnątrz doku.

Karta katalogowa produktu

Do każdego produkty w naszej ofercie jest dostępna osobna karta katalogowa.