• Detal, który odmieni logistykę Twojej firmy

WYSOKIEJ JAKOŚCI

POLSKI PRODUKT.

  • Krótkie terminy realizacji
  • Dopasowanie produktu do gniazda na budowie
  • Wszystkie elementy produkowane w Polsce

Dlaczego warto

z nami współpracować?

Wierzymy, że w biznesie najważniejsze jest zaufanie. Zostań naszym partnerem handlowym - zbudujmy razem wartość dla klientów.

cSR

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz ciągła kontrola procesów produkcji pozwalają nam minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne przy jednoczesnej intensyfikacji działań biznesowych.

Już dziś myślimy o tym czego klient i społeczeństwo będzie wymagało

od naszego produktu jutro.

opinie naszych klientów

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Richard Roe
Developer

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Jane Doe
CEO

Zaufali nam

AMTR System - producent ramp przeładunkowych 

 

W AMTR System specjalizujemy się w produkcji systemów przeładunkowych z wysokiej jakości komponentów. Współpracujemy z fachowcami, którzy dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu i eksperckiej wiedzy projektują niezawodne rozwiązania do każdego typu obiektu, wykorzystując do tego najwyższej jakości materiały i komponenty.

 

Oferta AMTR System zawiera wszystkie elementy, które są niezbędne do kompleksowego wyposażenia doku, niezależnie czy wyposażasz nowy obiekt, czy potrzebujesz ekonomicznych rozwiązań podczas wymiany systemów przeładunkowych. Projektujemy i produkujemy między innymi:

 

Bezpieczne systemy przeładunkowe od AMTR System

 

Bezpieczeństwo podczas przeładunku towarów jest dla nas najważniejsze, dlatego też wszystkie komponenty oraz części produkowane są zgodnie z międzynarodową normą ISO 9001. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, a także nieustanna kontrola nad procesami produkcyjnymi sprawiła, że nasze rampy uzyskały Świadectwo EPD Deklaracji Środowiskowej III typu, potwierdzając nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

 

Szeroka oferta - rampy, uszczelnienia, domki przeładunkowe, sterowanie i akcesoria

 

Wieloletnie doświadczenie na rynku umożliwiło nam na stworzenie rozbudowanej oferty systemów przeładunkowych. Jako polski producent skupiamy się na zapewnieniu niezawodnych rozwiązań, które pomogą osobom odpowiedzialnym za przeładunek w efektywnej pracy oraz zapewnią im bezpieczeństwo.

 

Rampy przeładunkowe

 

W portfolio AMTR System znajdą Państwo szeroki wybór ramp przeładunkowych, które sprawdzą się w każdego typu projektach. Oferujemy zarówno rampy z językiem uchylnym, jak i wysuwnym, rampy o zmiennej nośności, rampy z systemem oszczędzania energii oraz rampy teleskopowe.

 

Domki przeładunkowe

 

Domki przeładunkowe AMTRD-PRO są ekonomiczną i ergonomiczną alternatywą dla typowych stanowisk przeładunkowych wewnątrz magazynu. Dzięki nim zyskasz dodatkową przestrzeń przeładunkową w obiektach o ograniczonej powierzchni użytkowej. Nasze domki mogą być montowane pod różnymi kątami, a ich składanie odbywa się poprzez skręcanie gotowych podzespołów, bez konieczności spawania. Domki przeładunkowe to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w nowej inwestycji, jak i podczas modernizacji istniejących obiektów.

 

Uszczelnienia do systemów przeładunkowych

 

W ofercie AMTR System posiadamy mechaniczne uszczelnienie standardowe AMTR-U oraz  uszczelnienie pneumatyczne AMTR-P, poprawiają izolację termiczną obiektu i chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu przeładunek jest bezpieczniejszy i bardziej komfortowy.

 

Kładki i klapy przeładunkowe

 

Kładki i klapy AMTR System znajdą swoje zastosowanie w każdego typu halach i obiektach przemysłowych. Te mechaniczne pomosty najazdowe można z powodzeniem zainstalować wszędzie tam, gdzie z różnych przyczyn standardowa rampa hydrauliczna nie może być zainstalowana. Nasze kładki i klapy AMTRkładki i klapy AMTR stanowią doskonałe rozwiązanie dla załadunku mniejszych samochodów dostawczych.

 

Akcesoria do systemów przeładunkowych

Projektujemy i produkujemy również akcesoria do systemów przeładunkowych, takie jak: naprowadzacze najazdowe, odboje stałe, odboje ruchome, odboje pancerne, słupki, barierki, kliny pod koła czy lampy dokowe LED. Ponadto w ofercie znajdują się również systemy sterowania, wspierające proces bezpiecznego dokowania pojazdów.

 

Profesjonalna realizacja zamówień przez AMTR System

 

Zadowolenie Klienta jest dla nas kluczową wartością, dlatego też zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Pomagamy dobrać idealny produkt, który spełni wszystkie wymagania techniczne i będzie optymalnie dopasowany do wymagań danego projektu. Dodatkowo specjalizujemy się w tworzeniu spersonalizowanych ofert, które realizujemy w uzgodnionym między stronami terminie.