System dokowania AMTR-ZSD V2

Przeznaczenie

Zbliżeniowy system dokowania to elektroniczny system oparty na czujniku zbliżeniowym połączonym z sygnalizacją świetlną usprawniający proces logistyczny rozładunku i zwiększa bezpieczeństwo. Pozwala na sprawny przeładunek towarów i wspomaga prace kierowców podczas dokowania pojazdów. System automatycznie informuje kierowcę dokowanego pojazdu oraz personel obsługujący wewnątrz doku o gotowości do pracy.

Standardowe parametry techniczne*

Zastosowanie

Systemy przeładunkowe

Zasilanie

230 VAC

Typ czujnika

Ultradźwiękowy PNP

Regulowany zasięg czujnika

10 – 1000 mm

Stopień ochrony

IP67

Moc lampy

40 W

Skład zestawu

Skrzynka sterownicza | Czujnik zbliżeniowy - 2 szt. | Semafor ze światłem czerwonym i zielonym | Zestaw przewodów instalacyjnych

*Możliwość dostosowania produktu do wymogów klienta

System świetlny ZSD V2 oparty jest o 2 czujniki zbliżeniowe i sygnalizację zewnętrzną złożoną ze światła zielonego, żółtego i czerwonego informujących kierowcę o zbliżaniu się, a następnie o dotarciu w wyznaczone miejsce i konieczności zatrzymania pojazdu. Istnieje możliwość sprzęgnięcia systemu z bramą, przez co zyskujemy informację zwrotną o rozpoczęciu obsługi. System ZSD V2 oferuje pełną kompatybilność z klinem z czujnikiem optycznym AMTR-K i uszczelnieniem pneumatycznym, przez co zyskujemy większe bezpieczeństwo w czasie obsługi pojazdu i zmniejszamy ryzyko uszkodzenia system w dokowych.

  • zewnętrze światła informują kierowcę o odległości do doku, a wewnętrzne o podstawieniu pojazdu pod dok i możliwości rozpoczęcia pracy,
  • system świetlny działa w oparciu o czujnik zbliżeniowy, który zamocowany jest w przedniej części rampy i lamp sygnalizacyjnych (czerwonych i zielonych) umieszczonych na zewnątrz i wewnątrz doku.

Karta katalogowa produktu

Do każdego produkty w naszej ofercie jest dostępna osobna karta katalogowa.