AMTR System z Certyfikatem Jakości

Spółka AMTR System 2 lipca 2020 r. została poddana zewnętrznemu audytowi i po kilkumiesięcznych przygotowaniach otrzymała Certyfikat potwierdzający zgodność wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015
(System ISO PN-EN ISO 9001:2015). 

Celem AMTR System jest tworzenie trwałej wartości, która pomaga naszym klientom w budowaniu ich przewagi konkurencyjnej –  dlatego postanowiliśmy wspomóc wewnętrzne działania skutecznie utrzymywanym Systemem Zarządzania Jakością.
W przebieg certyfikacji zaangażowany był cały zespół, a wdrażała i nadzorowała go Justyna Maciąg-Tworzydlak, Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością.

Uzyskanie Certyfikatu jest kolejnym etapem sukcesywnie prowadzonej polityki wewnętrznej, mającej na celu:
budowanie pozytywnego wizerunku firmy jako rzetelnego partnera handlowego działającego zgodnie z wymaganiami międzynarodowych standardów, zwiększenie atrakcyjności firmy na tle konkurencji oraz usprawnienia realizacji zamówień klientów.

O nas

Produkujemy rampy przeładunkowe dostosowane zarówno do danego obiektu jak i potrzeb logistycznych. Wzbogacamy je odpowiednimi akcesoriami ułatwiającymi pracę osób odpowiedzialnych za przeładunek produktów, dzięki czemu cały proces przebiega szybko, sprawnie i bezpiecznie. Seryjne rampy w standardowych wymiarach przeplatają się z rampami wykonanymi ze stali nierdzewnej z nośnością zwiększoną do 12T. Odpowiadamy na indywidualne życzenia klientów, jednocześnie utrzymując konkurencyjne ceny.

Wcześniejsza produkcja była realizowana jako jeden z działów spółki Torsystem Butzbach i także pod tą marką były sprzedawane nasze produkty. By poszerzyć pole działania, w 2017 r. została powołana spółka AMTR System, która w dalszym ciągu zajmuje się produkcją ramp i akcesoriów do nich.

Wieloletnie doświadczenie i specjalizacja w tej konkretnej dziedzinie, pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom, a tysiące systemów przeładunkowych naszej produkcji zamontowanych w całej Polsce są na to najlepszym dowodem.

Nowoczesne systemy przeładunkowe

Zastosowanie systemów przeładunkowych od AMTR to inwestycja w przyszłość. Dzięki inteligentnym i innowacyjnym rozwiązaniom eliminuje się słabe strony przy przeładunku, skraca jego czas i optymalizuje pracę całej logistyki.

AMTR jest częścią grupy Torsystem