O nas

Produkujemy rampy przeładunkowe dostosowane zarówno do danego obiektu jak i potrzeb logistycznych. Wzbogacamy je odpowiednimi akcesoriami ułatwiającymi pracę osób odpowiedzialnych za przeładunek produktów, dzięki czemu cały proces przebiega szybko, sprawnie i bezpiecznie. Seryjne rampy w standardowych wymiarach przeplatają się z rampami wykonanymi ze stali nierdzewnej z nośnością zwiększoną do 12T. Odpowiadamy na indywidualne życzenia klientów, jednocześnie utrzymując konkurencyjne ceny.

Wcześniejsza produkcja była realizowana jako jeden z działów spółki Torsystem Butzbach i także pod tą marką były sprzedawane nasze produkty. By poszerzyć pole działania, w 2017 r. została powołana spółka AMTR System, która w dalszym ciągu zajmuje się produkcją ramp i akcesoriów do nich.

Wieloletnie doświadczenie i specjalizacja w tej konkretnej dziedzinie, pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom, a tysiące systemów przeładunkowych naszej produkcji zamontowanych w całej Polsce są na to najlepszym dowodem.

Nowoczesne systemy przeładunkowe

Zastosowanie systemów przeładunkowych od AMTR to inwestycja w przyszłość. Dzięki inteligentnym i innowacyjnym rozwiązaniom eliminuje się słabe strony przy przeładunku, skraca jego czas i optymalizuje pracę całej logistyki.

AMTR jest częścią grupy Torsystem