News

AMTR System z Certyfikatem Jakości PN-EN ISO 9001:2015 

Spółka AMTR System 2 lipca 2020 r. była poddana zewnętrznemu audytowi i po półrocznych przygotowaniach otrzymała Certyfikat potwierdzający zgodność wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 (System ISO PN-EN ISO 9001:2015 – Zarządzanie Jakością).
Cel ten był jednym z założeń zarządu spółki, które miały być wykonane na 2020 rok. Cały proces certyfikacji wdrażała i nadzorowała Justyna Maciąg-Tworzydlak – Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością w AMTR System.

Uzyskanie certyfikatu pomoże m.in. w budowaniu wizerunku firmy jako rzetelnego partnera handlowego działającego zgodnie z wymaganiami międzynarodowych standardów, zwiększy atrakcyjność firmy na tle konkurencji oraz usystematyzuje sposób potwierdzania i realizacji zamówień klienta.

Dbałość o każdy detal

Za każdym razem, gdy dostajemy zapytanie na innowacyjny produkt, cały dział techniczno-produkcyjny myśli nad jak najlepszym sposobem opracowania go pod kątem produkcji i późniejszego użytkowania oraz serwisowania. Dzięki zaangażowaniu doświadczonego zespołu specjalistów możemy stworzyć produkt dopasowany ściśle do wymagań konkretnego klienta, budynku i środowiska, w którym dany system będzie pracował, czy branży, w której działa klient.
Właśnie poszerzamy portfolio oferowanych produktów o kontenery do wywozu odpadów. Zapraszamy do składania zamówień: e-mail: jmaciag@amtr.pl lub tel. 606 418 819

Udoskonalona wersja odbojów

W AMTR System zależy nam na maksymalnej optymalizacji procesów związanych z przeładunkiem towarów, dlatego
wprowadziliśmy nową, udoskonaloną wersję odboju najazdowego Jumbo-Pro. Teraz oferujemy ten model odboju w
wersji z podstawą stalową oraz podstawą stalową i wzmocnieniem czołowym.

Nowe sterowanie

W dzisiejszych czasach bardzo dużą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości oferowanych produktów, ale też do estetyki ich wykonania. Te kryteria odnoszą się również do urządzeń w sektorze przemysłowym. Podążając za tymi trendami opracowaliśmy nowy model sterowania do naszych ramp. Dodaliśmy funkcjonalność polegającą na możliwości powrotu do stanu spoczynkowego rampy z każdej pozycji pracy przez uruchomienie przycisku AUTO. Zaprojektowaliśmy też nowy design sterowań, w których tradycyjne białe skrzynki zostały zastąpione eleganckimi czarnymi modelami z czytelną instrukcją w formie infografiki.

Produkcja galanterii stalowej

Stały development gwarantuje otwarcie na inne branże i możliwość pozyskania nowych klientów. Przykład: produkcja barierek ochronnych do magazynów. Chcesz zlecić produkcję elementów stalowych? Zadzwoń: +48 728 416 624

Nowe uszczelnienie TSU 34x34 PRO

Realizując misję firmy opartą na konsekwentnym rozwoju produktów w celu optymalizacji procesów związanych z techniką przeładunku, zmodyfikowaliśmy nasze standardowe uszczelnienie. Nowy model TSU 34x34 PRO zachowuje przy tym wszystkie sprawdzone zalety dotychczasowego uszczelnienia: profile ocynkowane na gorąco, pełne profile nie ceowniki; połączenia są spawane  – nie plastikowe wkładki: opończa jest dzielona (składa się z trzech części); przedni i boczny płaskownik aluminiowy został zastąpiony estetycznym szerokim profilem pasującym do starego typu, co w przypadku uszkodzenia pozwala na wymianę przedniego fartucha bez konieczności wymiany całego uszczelnienia.
Przyjmujemy zamówienia na produkcję: biuro@amtr.pl, tel. 728 416 624

Nowe spawarki na wyposażeniu

Trudna sytuacja związana z gwałtownym rozprzestrzenianiem się COVID-19 nie zatrzymuje aktywności w spółce AMTR System, która specjalizuje się w produkcji systemów przeładunkowych.
Rosnąca liczba zamówień, dywersyfikacja portfolia produktów, wygenerowała potrzebę zakupu nowych spawarek oraz modernizacji pomieszczeń pod nową halę produkcyjną. Jesteśmy gotowi na przyjęcie kolejnych zamówień. Zapraszamy do składania zapytań na produkcję elementów stalowych: zadzwoń: +48 728 416 624 lub napisz  biuro@amtr.pl.

Formularz kontatkowy