Innowacje

Za każdym razem, gdy dostajemy zapytanie na innowacyjny produkt, cały dział techniczno-produkcyjny myśli nad jak najlepszym sposobem opracowania go pod kątem produkcji i późniejszego użytkowania oraz serwisowania. Dzięki zaangażowaniu doświadczonego zespołu specjalistów możemy stworzyć produkt dopasowany ściśle do wymagań konkretnego klienta, budynku i środowiska, w którym dany system będzie pracował, czy branży, w której działa klient.
Właśnie poszerzamy portfolio oferowanych produktów o kontenery do wywozu odpadów. Zapraszamy do składania zamówień: e-mail: jmaciag@amtr.pl lub tel. 606 418 819

W AMTR System zależy nam na maksymalnej optymalizacji procesów związanych z przeładunkiem towarów, dlatego
wprowadziliśmy nową, udoskonaloną wersję odboju najazdowego Jumbo-Pro. Teraz oferujemy ten model odboju w
wersji z podstawą stalową oraz podstawą stalową i wzmocnieniem czołowym.

W dzisiejszych czasach bardzo dużą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości oferowanych produktów, ale też do estetyki ich wykonania. Te kryteria odnoszą się również do urządzeń w sektorze przemysłowym. Podążając za tymi trendami opracowaliśmy nowy model sterowania do naszych ramp. Dodaliśmy funkcjonalność polegającą na możliwości powrotu do stanu spoczynkowego rampy z każdej pozycji pracy przez uruchomienie przycisku AUTO. Zaprojektowaliśmy też nowy design sterowań, w których tradycyjne białe skrzynki zostały zastąpione eleganckimi czarnymi modelami z czytelną instrukcją w formie infografiki.

Wykorzystując możliwości produkcyjne rozszerzamy portfolio wytwarzanych produktów o kontenery do wywożenia odpadów. Zachęcamy do składania zamówień: jmaciag@amtr.pl.

W AMTR System elastycznie reagujemy na zmieniające się realia i błyskawicznie odpowiadamy na zapotrzebowanie rynku. Dzięki zoptymalizowanym procesom produkcji jesteśmy w stanie dynamicznie dostosować się do potrzeb i zamówień klientów. Naszą najnowszą realizacją są barierki ochronne wyprodukowane dla Kome-Polska. Zachęcamy do składania zamówień: jmaciag@amtr.pl.

Formularz kontatkowy