Innowacje

Za każdym razem, gdy dostajemy zapytanie na innowacyjny produkt, cały dział techniczno-produkcyjny myśli nad jak najlepszym sposobem opracowania go pod kątem produkcji i późniejszego użytkowania oraz serwisowania. Dzięki zaangażowaniu doświadczonego zespołu specjalistów możemy stworzyć produkt dopasowany ściśle do wymagań konkretnego klienta, budynku i środowiska, w którym dany system będzie pracował, czy branży, w której działa klient.
Właśnie poszerzamy portfolio oferowanych produktów o kontenery do wywozu odpadów. Zapraszamy do składania zamówień: e-mail: jmaciag@amtr.pl lub tel. 606 418 819

W AMTR System zależy nam na maksymalnej optymalizacji procesów związanych z przeładunkiem towarów, dlatego
wprowadziliśmy nową, udoskonaloną wersję odboju najazdowego Jumbo-Pro. Teraz oferujemy ten model odboju w
wersji z podstawą stalową oraz podstawą stalową i wzmocnieniem czołowym.

W dzisiejszych czasach bardzo dużą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości oferowanych produktów, ale też do estetyki ich wykonania. Te kryteria odnoszą się również do urządzeń w sektorze przemysłowym. Podążając za tymi trendami opracowaliśmy nowy model sterowania do naszych ramp. Dodaliśmy funkcjonalność polegającą na możliwości powrotu do stanu spoczynkowego rampy z każdej pozycji pracy przez uruchomienie przycisku AUTO. Zaprojektowaliśmy też nowy design sterowań, w których tradycyjne białe skrzynki zostały zastąpione eleganckimi czarnymi modelami z czytelną instrukcją w formie infografiki.

Wykorzystując możliwości produkcyjne rozszerzamy portfolio wytwarzanych produktów o kontenery do wywożenia odpadów. Zachęcamy do składania zamówień: jmaciag@amtr.pl.

W AMTR System elastycznie reagujemy na zmieniające się realia i błyskawicznie odpowiadamy na zapotrzebowanie rynku. Dzięki zoptymalizowanym procesom produkcji jesteśmy w stanie dynamicznie dostosować się do potrzeb i zamówień klientów. Naszą najnowszą realizacją są barierki ochronne wyprodukowane dla Kome-Polska. Zachęcamy do składania zamówień: jmaciag@amtr.pl.
Stały development gwarantuje otwarcie na inne branże i możliwość pozyskania nowych klientów. Przykład: produkcja barierek ochronnych do magazynów. Chcesz zlecić produkcję elementów stalowych? Zadzwoń: +48 728 416 624

Realizując misję firmy opartą na konsekwentnym rozwoju produktów w celu optymalizacji procesów związanych z techniką przeładunku, zmodyfikowaliśmy nasze standardowe uszczelnienie. Nowy model TSU 34x34 PRO zachowuje przy tym wszystkie sprawdzone zalety dotychczasowego uszczelnienia: profile ocynkowane na gorąco, pełne profile nie ceowniki; połączenia są spawane  – nie plastikowe wkładki: opończa jest dzielona (składa się z trzech części); przedni i boczny płaskownik aluminiowy został zastąpiony estetycznym szerokim profilem pasującym do starego typu, co w przypadku uszkodzenia pozwala na wymianę przedniego fartucha bez konieczności wymiany całego uszczelnienia.
Przyjmujemy zamówienia na produkcję: biuro@amtr.pl, tel. 728 416 624

Trudna sytuacja związana z gwałtownym rozprzestrzenianiem się COVID-19 nie zatrzymuje aktywności w spółce AMTR System, która specjalizuje się w produkcji systemów przeładunkowych.
Rosnąca liczba zamówień, dywersyfikacja portfolia produktów, wygenerowała potrzebę zakupu nowych spawarek oraz modernizacji pomieszczeń pod nową halę produkcyjną. Jesteśmy gotowi na przyjęcie kolejnych zamówień. Zapraszamy do składania zapytań na produkcję elementów stalowych: zadzwoń: +48 728 416 624 lub napisz  biuro@amtr.pl.  

Formularz kontatkowy