Odboje

ODBÓJ

standardowy

Standardowy odbój firmy AMTR, wykonany z gumy. Amortyzuje i zabezpiecza przed uszkodzeniem pojazd dokujący. Wymiary: 450 x 70 x 80 Wykonanie: guma Zestaw montażowy:  za pomocą kotw rozporowych ( 3 szt. )  

Karta katalogowa

ODBÓJ

JUMBO-PRO

Nowsza wersja odboju JUMBO o zwiększonych wymiarach i sprężystej konstrukcji, Która zapewni ochronę podczas dokowania pojazdu. Modułowa konstrukcja umożliwia uzbroić odbój o dodatkowe elementy wzmacniające konstrukcję, podstawę stalową i blachę czołową.
Odbój wykonany z wytrzymałej na ścieranie i  mocnej na uszkodzenia gumy PVC, mocowany za pomocą kotw rozporowych. Wymiary: 250 x 500 x 100 Wykonanie: guma, stal ( opcja dodatkowa ) Montaż: za pomocą kotw rozporowych (4 szt./kpl. ) 

Odbój

JUMBO-PRO z podstawą stalową

W opcji z podstawą stalową odbój mocowany jest przy pomocy kotw stalowych poprzez blachę podstawy. Montaż odboju w taki sposób zdecydowanie zwiększa jego siłę mocowania i wytrzymałość na zerwanie.
Wersja ocynkowana lub lakierowana.

Odbój

JUMBO-PRO z podstawą stalową i wzmocnieniem czołowym

W tej opcji czołowa blacha osłonowa zabezpiecza gumę odboju przed zużyciem wydłużając jej użytkowność i czyniąc odbój pancernym. Wersja ocynkowana lub lakierowana.

ODBÓJ

ruchomy

Ruchomy odbój firmy AMTR System, wykonany z  gumy o zwiększonej wytrzymałości, podstawy stalowej i elementów galwanizowanych, odpowiadających za ruch w pionie. Odbój charakteryzuje się ruchomym mechanizmem, dzięki któremu guma automatycznie dopasowuje się  do poziomu pojazdu podczas załadunków i rozładunków. Wymiary: 510 x 250 x 152 Wykonanie: guma, stal, ruchomy mechanizm Montaż: za pomocą kotw rozporowych ( 4 szt./kpl. )  

ODBÓJ

pancerny

Odbój pancerny firmy AMTR System, wykonany z blachy czołowej o grubości 10 mm i podstawy 8 mm, odporny na uderzenia i uszkodzenia. Cała konstrukcja odbojów została poddana cynkowaniu ogniowemu, zabezpieczając powłokę przed korozją. Za amortyzację odpowiadają wymienne gumowe wkłady ( 4 sztuki na jeden komplet ) Wymiary: 500 x 200 x 100 Wykonanie: guma, stal cynkowana, Montaż: za pomocą kotw rozporowych ( 4 szt./kpl. )